Mærker
Samsung
Toner sort, 5.000 sider, høj kapacitet MLT-D203L N/A
SortXL5.000 sider
Toner sort, 15.000 sider, høj kapacitet MLT-D203U Sort
Sort15.000 sider
Toner sort 4.000 sider MLT-D2082S Sort
Sort4.000 sider
Toner sort, 20.000 sider, høj kapacitet MLT-D307E N/A
Sort20.000 sider
Toner sort 30.000 sider MLT-D358S N/A
Sort30.000 sider
D704S Toner sort MLT-D704S N/A
Sort
Toner sort 25.000 sider MLT-D709S N/A
Sort25.000 sider
Toner sort 35.000 sider MLT-K606S Sort
Sort35.000 sider
Waste toner box MLT-W606 N/A
Sort
Toner cyan 1.500 sider CLT-C506S N/A
Cyan1.500 sider
Toner sort 2.000 sider CLT-K506S Sort
Sort2.000 sider
Toner magenta 1.500 sider CLT-M506S Magenta
Magenta1.500 sider
Toner gul 1.500 sider CLT-Y506S N/A
Gul1.500 sider
ML-1520 Toner schwarz ML-1520D3 N/A
Sort
Toner cyan 15.000 sider CLX-C8385A Cyan
CyanStandard15.000 sider
Toner sort 5.000 sider ML-D2850B Sort
Sort5.000 sider
Toner sort 6.000 sider SF-6800D6 Sort
Sort6.000 sider
CLT-C659S/ELS
Cyan, Cyaan
CLT-M5082S magenta tonercartridge (SU323A) voor CLP-620
CLP-670-serie · CLX-6220-6250Magenta, PaarsStandard
CLT-Y4092S gele tonercartridge
Geel, GulStandard
CLX-Y8385A
TonercartridgeGul, GeelStandard
HP
SS805A · MLT-K606SSort, ZwartStandard